| 品牌 | 其他 |
| 型号 | DGT15-45H-Y |
| 材质 | 金属 |
| 电源电压 | 220V |
| 风量 | 350 |
| 风压 | 100 |
| 功率 | 21W |
| 排出压力 | 21 |
| 配套电机 | 11 |
| 适用范围 | 8 |
| 叶轮直径 | 111 |
| 叶轮转速 | 111 |
| 噪音 | 31dB |
| 气流方向 | 单向 |
| 产地 | 广东 |
| 颜色 | 其他 |
| 厂家 | 广东绿岛风 |
北京绿岛风薄型除霾新风机DGT10-24H去除PM2.5送风机DGT10-24H-Y,DGT10-24H-Y,DGT15-34H,DGT15-34H-Y,DGT15-45H,DGT15-45H-Y,DGT15-55H,DGT20-56H,DGT20-56J,DGT25-56H,DGT25-66H,DGT25-76H。